264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Munkások, 1930-as évek

762. Hacker Mária, Turán Gézáné (Kecskemét, 1886 - ?)

Munkások, 1930-as évek

olaj, vászon

41*53 cm

j.j.l.: Turán M.

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 61. kép