Ereklyetartó medál
1101. tétel
Nyaklánc
római császárkor, Kr. u. 1-2. sz., kétsoros, csiszolt féldrágakő, üveg és karneol szemekből fűzve
1102. tétel
A Szent Kereszt - ereklyetartó
19. sz. első fele, tokos fém keretben, textil, papír, fémlemez, aranyszál applikáció, megkopott aranyozással
1103. tétel
Gyűrű
római császárkor, Kr. u. 1-2. sz., antik arany, vésett, poncolt díszítéssel, oroszlán ábrázolású vésett szardonix lagenkő intaglioval, 61-es méret
1104. tétel
Dobozka
19. sz. vége, réz szerelékkel, csiszolt, áttetsző kalcedon változat (mohaachát) alj- és fedlappal, j.n., zsanéros nyitódással, kis sérüléssel
1105. tétel
Mellkereszt
1106. tétel
Karperec
Észak-India (?), 9-10. sz., antik ezüst, poncolt díszítéssel
1107. tétel
4 dukátos érme
Osztrák-Magyar Monarchia utánveret, 1915, 22 k arany, Ferenc József portréjával, kis hibával
1108. tétel
5 rubel
orosz, 1899, 22 k arany, II. Sándor cár portréjával, kétfejű sas címerrel, kissé kopott
1109. tétel
Art deco karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, Walter Árpád (?) mesterjegy, glídes fazon, nyelves záródással, biztonsági kapoccsal, apró horpadással
1110. tétel
Duplafedeles férfi zsebóra
1111. tétel
20 frank
Franciaország, 1864, 22 k arany, "Barré" tervezőszignóval, III. Napóleon portréjával, A veret, "Dieu Protege La France" peremfelirattal
1112. tétel
20 frank
Franciaország, 1897, 22 k arany, "Dupré" tervezőszignóval, A veret, "Dieu Protege La France" peremfelirattal
1113. tétel
Férfi pecsétgyűrű
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, "SF" mesterjegy, csiszolt lagenkővel, 61-es méret
1114. tétel
IWC férfi zsebóra
1115. tétel
20 frank
1116. tétel
20 frank
Franciaország, 1893, 22 k arany, "Dupré" tervezőszignóval, A veret, "Dieu Protege La France" peremfelirattal
1117. tétel
Női függőóra
1118. tétel
Szelence
osztrák, 19. sz. közepe - második fele, sterling finomságú antik ezüst, belül aranyozva, teljes felületén gilosált alapon kék lüszterzománccal fedett, festett udvarlási jelenettel
1119. tétel
Női óralánc
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 18 k arany, csúszkán apró gyöngy és zománc díszítéssel, zománc sérült, apró hibával