Art deco tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel és bécsi Hivataljel, 800 ezrelékes ezüst, elkopott mesterjegy, füles, ovális forma, plasztikus gyöngysor peremdísszel
Szecessziós tálca
1403. tétel
Kínálótál
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Albrecht István mesterjegy, bordázott, vésett díszítéssel
1404. tétel
Szecessziós névjegytál
német, 1888 utáni hold korona fémjel, bécsi behozatali jellel és pesti hivataljellel, 800 ezrelékes ezüst, préselt füles tál szecessziós díszítéssel
1405. tétel
Kínálótál
1406. tétel
Szalvétatartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Horváth Béla mesterjegy, áttört, domborított rózsaindás díszítéssel
1407. tétel
Tálca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, ovális forma, plasztikus díszbordűrrel, eredeti, színtelen, csiszolt üveglap betéttel
1408. tétel
Kínálótál
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bokor Sándor mesterjegy, préselt, kerek, öblös tál, bordázott peremmel, öntött virágdíszekkel
1409. tétel
Gyertyatartó
1410. tétel
Kézi tükör
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FR" mesterjegy, nyeles keret, két oldalán eredeti fazettált tükörlapokkal, kis sérüléssel
1411. tétel
Desszertes evőeszközkészlet, 6 személyes
1412. tétel
Karmester pálca
magyar, 20. sz. eleje, bakelit, gyöngyház berakással, fém szerelékkel, síppal, "Vidor Józsefnek 1925-1935" vésettel, apró sérüléssel
1413. tétel
Karmester pálca
Pest, 20. sz. eleje, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst szerelék, Schmidt Gyula mesterjegyével, VJ monogrammal, feketére pácolt fa, KISPESTI ÉNEK ÉS ZENE EGYESÜLET vésettel
1414. tétel
Art deco asztali dohányzókészlet és tálca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bauer és Klein mesterjegy, préselt lemez, bordázott díszítéssel, hamuzóban eredeti csiszolt üvegbetéttel, össz.: 4 db
1415. tétel
Cigarettatárca
1416. tétel
Keresztelő érem
Bécs, 1813, 13 latos antik ezüst, "IK" mesterjegy, Jézus megkeresztelése jelenettel, áttört filigrán keretben kis hiánnyal
1417. tétel
Cigarettatárca gyufatartóval
1418. tétel
Pudrié
Birmingham, 1945, konvenciós fémjellel ellátva, 925 ezrelékes sterling ezüst, "D&F" mesterjegy, fedlapján hullámgilosált zöld zománcozott felülettel, belül kerek tükörrel, kis hibával
1419. tétel
Pudrié
Vietnám, 20. sz. első fele, 1937-1966 közötti budapesti behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst, "Vietnam 90 Tan Tien" jelzéssel, vésett és préselt díszítéssel, tükörrel