Szárítottétel-tartó
Mongólia, 1900 körül, ón, hengeres lemez test, domborított réz díszgyűrűkkel, fül- és tetőlemezzel, kis sérüléssel
1461. tétel
Vázácska
Kína, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, "famille rose" dekorral
1462. tétel
Tubákos flakon
1463. tétel
Tubákos flakon
Kína, 19. sz. vége, máz alatti kék festett porcelán, négy oldalán különböző életképekkel, korall színű műanyag dugó réz kanálkával
1464. tétel
Tubákos flakon
Kína, 19. sz. vége, máz alatti festett porcelán, színészek ábrázolásával és verssorral feliratozva, ónix zárókupakkal és réz kanálkával, apró csorbulással, apró hibával
1465. tétel
Úti flaska
Kína (?), 20. sz. közepe, 925 ezrelékes ezüst, teljes felületén színes, fémes hatású rekeszzománc díszítéssel, csavaros záródással, füllel, apró sérüléssel, kis javítással
1466. tétel
Vázapár
Kína, 1900 körül, sárgaréz, aranyozott alapon plasztikus, indás-lótuszvirágos festett rekeszzománc díszítés, j.n., fa talpakon, apró javítással
1467. tétel
Dísztányér, 4 db
Kína, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, "famille rose" dekorral, sérült
1468. tétel
Férfi szalmakalappal
Japán, Utagawa Kunisada (Edo, 1786 - Edo, 1865), színes fametszet, papír, jelzett, valószínűleg triptichon része, keretben
1469. tétel
Két gésa
Japán, Kitagawa Utamaro (Edo, 1753 - Edo, 1806) utáni nyomat, színes fametszet, papír, jelzett, keretben
1470. tétel
VISSZAVONVA
1471. tétel
Díszváza
Kína, Kangxi-dinasztia (1662-1722), 18. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, három képmezőben sziklás táj ábrázolással és stilizált virágokkal, sérült
1472. tétel
Dísztál
Japán, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, kék-vörös imari dekorral, Fo oroszlánokkal, hátoldalán is festve, j.n.