Pohár
osztrák, 19. sz. második fele, lapra csiszolt sötétzöld üveg, köszörült díszítéssel, arany és ezüst festéssel, festése kopott
1501. tétel
Talpas pohár
osztrák, 19. sz. első fele, királykék kalcedonüveg, plasztikus lándzsaleveles-virágos motívummal, ezüstnitrát festéssel és fényes aranyozással
1502. tétel
Talpas pohár
osztrák vagy cseh, 19. sz. második fele, színtelen üveg, hámozott tejüveg réteggel, 6 festett képmező, fényes aranyozással, talpán apró csorbulással
1503. tétel
Pohár
osztrák vagy német, 19. sz. első fele, türkizkék kalcedonüveg, fazettált test, fényes aranyozással, apró csorbulással
1504. tétel
Emlékpohár
magyar, 19. sz. második fele, lapracsiszolt, bíborpácolt, zománcfestett, aranyozott üveg, koronás magyar címer ábrázolással, "Éljen a haza" és "Emlékül" feliratokkal, festése kopott
1505. tétel
Emlékpohár
magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt, zománcfestett, aranyozott üveg, koronás magyar címer ábrázolással, "Éljen a haza" és "Emlékül" feliratokkal, festése kopott
1506. tétel
Emlékpohár
magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt, lapracsiszolt, zománcfestett, aranyozott üveg, "Éljen a haza" és "Emlékül" feliratokkal, festése kopott, talpán apró hibával
1507. tétel
Díszpohár
osztrák, 19. sz. első fele, sötétzöld üveg, zománcfestett, aranyozott és ezüstnitrátos díszítéssel, "Fortuna" ábrázolással, festése kopott
1508. tétel
Váza
osztrák vagy cseh, 19. sz. utolsó harmada, anyagában színezett szeléniumrubin üveg, plasztikus ezüstnitrát és arany leveles díszítéssel, brokátozást imitáló motívummal
1509. tétel
Pohár
osztrák, 19. sz. második fele, színezett szeléniumrubin üveg, ezüstnitrát és fényes arany díszfestéssel, sérült
1510. tétel
Talpas pohár
cseh, 20. sz. első fele, fazettált színtelen üveg, festett, csiszolt és karcolt változatos díszítéssel, apró hibával
1511. tétel
Talpas pohár
osztrák, 19. sz. második fele, fazettált, színezett királykék üveg, fényes aranyozással, megkopva, talpán apró hibával és utánfestéssel
1512. tétel
Talpas pohár
osztrák vagy német, 19. sz. második fele, fazettált, csiszolt üveg, királykék réteges tagolással, zománc, ezüstnitrát és fényes arany díszfestéssel
1513. tétel
Pohár
1514. tétel
Talpas pohár
cseh, 19. sz. utolsó harmada, fazettált tejüveg, rózsaszín rétegeléssel, ezüstnitrát és arany díszfestéssel, leveles motívummal, apró hibával
1515. tétel
Talpas pohár
osztrák vagy cseh, 19. sz. második fele, fazettált, hámozott tejüveg, rózsaszín rétegeléssel, színes zománcfestéssel, ezüstnitráttal és aranyozással, gazdag rózsás motívumokkal
1516. tétel
Talpas pohár
1517. tétel
Barátságpohár
magyar, 19. sz. második fele, lapracsiszolt, bíborpácolt, zománcfestett, aranyozott üveg, "BARÁTSÁG" felirattal, festése kopott, talpán apró csorbulással
1518. tétel
Talpas pohár
osztrák, 19. sz. első fele, királykék kalcedonüveg, nyolc lapra fazettált öblös test, ezüstnitráttal festett madaras-pillangós-bogaras-virágos díszítés, fényes aranyozással
1519. tétel
Váza (ecsettartó)
francia, 19. sz. vége, csiszolt színtelen üveg szeléniumrubin felülettel, plasztikus aranyozással, domború lencsesor dísszel