Karperec
1141. tétel
Női karóra
1142. tétel
Tellus női karóra
1143. tétel
Art deco karkötő
1144. tétel
Mandzsettagomb pár
20. sz. eleje, 1902-1937 közötti pesti behozatali jel, 18 k arany, kerek fej a nyár allegóriája női portréval, BT szignóval, apró hibával
1145. tétel
Babafülbevaló
19. sz. második fele, 14 k arany akasztók, 2 db narancsszín korallal, elöl kapcsos
1146. tétel
Nyaklánc
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 18 k arany, mattított és fényes szemekből "szőtt" szalag, nyelves zárral, biztonsági nyolcassal
1147. tétel
Cartier toll és ceruza
Párizs, Cartier, 1960 körül, 18 k arany dublé tok, golyóstoll Must de Cartier 274162, töltőceruza H545 Must de Cartier jelzettel, barna bőr jelzett tárca, eredeti doboz és certifikációk
1148. tétel
Duplafedeles női függőóra
1149. tétel
Karkötő
19. sz. vége, 1902 előtti pesti behozatali jellel, 14 k arany üreges szemű pancer lánc 13 db apró gyönggyel díszítve, nyelves zárral, biztonsági lánccal
1150. tétel
Képtartós medál
1151. tétel
Karperec
1152. tétel
Mandzsettagomb pár
20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany ovális lemez, virágos és rovátkolt díszítéssel, vésett "PL" tulajdonosi monogrammal
1153. tétel
Karperec
1154. tétel
Karperec
1155. tétel
Karkötő
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, "AM" mesterjegy, vésett lemezes tagok, nyelves zárral, dupla biztonsági kapoccsal, kis sérüléssel
1156. tétel
Kitűző
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, pesti hivataljellel, antikolt ezüst karmos foglalatban 3 db hollandi rózsa csiszolású gyémánt cca. 0,55 ct, sérüléssel
1157. tétel
Medál
arab (?), 20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, festett zománc díszítésű felülettel, üreges, csúszkás nyitódással, apró hibával
1158. tétel
10 korona
Magyar Királyság, körmöcbányai veret, 1911, 22 k arany, Ferenc József alakjával, címerrel
1159. tétel
20 korona
Osztrák-Magyar Monarchia, Magyar Királyság, körmöcbányai veret, 1893, 22 k arany, Ferenc József alakjával, címerrel, "Bizalmam az ősi erényben" peremfelirattal