Duplafedeles női függőóra
1161. tétel
20 frank
Franciaország, 1912, 22 k arany, "J. C. Chaplain" tervezőszignóval, "Liberte-Egalite-Fraternite" peremfelirattal
1162. tétel
20 líra
Szardíniai Királyság, 1828, 22 k arany, "CAR. FELIX D. G. REX SAR.CYP.ET HIER" felirattal, Charles Félix portréval, hátoldalán címerábrázolással
1163. tétel
Duplafedeles férfi zsebóra
1164. tétel
Mandzsettagomb pár és 2 db gallérgomb
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k vörös arany, "SIG" mesterjegy, fekete zománc díszítéssel
1165. tétel
Mandzsettagomb pár és inggomb pár
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "WJ" mesterjegy, hurkolt gomb forma, eredeti dobozával
1166. tétel
Képtartós medál - hajszalagon
1167. tétel
Art deco utazóóra
1168. tétel
Bicska manikűrollóval
1900 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany fedőlemezek vésett díszítéssel, acél szerelékkel
1169. tétel
Öngyújtó
Párizs, 20. sz. közepe, St. Dupont de Paris jelzettel, aranyozott fém dublé test, K4EK45 sorozatszámmal
1170. tétel
Gyűrű
1171. tétel
Férfi gyűrű
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany öntött, bordázott test, középen tábla csiszolású smaragddal cca. 0,6 ct, "GB" mesterjeggyel, apró hibával, 55-ös méret
1172. tétel
Köves gyűrű
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, öntött test, 4 db modern csiszolású gyémánttal, 53-as méret
1173. tétel
Karkötő
olasz, 20. sz. második fele, budapesti 1966-1999 közötti fémjel és hivataljel, 18 k arany, pálcás fazon 3-3 golyósor díszítéssel, nyelves kapocs, dupla biztonsági nyolcassal
1174. tétel
Férfi zsebóra
1175. tétel
Pálcás karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, Garay Ferenc mesterjegy, pálcás tagok vésett díszítéssel és vésett csattal, nyelves záródással és biztonsági kapoccsal
1176. tétel
Art deco karkötő
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, Boczán Sándor mesterjegy, préselt, hajlított, sodort pántokból kombinálva, nyelves záródással, biztonsági lánccal
1177. tétel
Kitűző
1178. tétel
Mandzsettagomb pár
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany négyzetes fej hullámzó díszítéssel, kék vonalzománc keretezéssel
1179. tétel
Mandzsettagomb pár
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, Schleifer Antal mesterjegy, ovális lapok kék vonalzománc díszítéssel és vésett BM tulajdonosi monogrammal