262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Duplafedeles férfi zsebóra

1111. Duplafedeles férfi zsebóra

Svájc, 1900 körül, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany tok, fém szerkezettakaró, 15 köves Remontoir anker, Breguet spirálos szerkezet, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap jelzett: Cronometre Primator, tokszám: 8525, vésett kockás díszítésű fedlapok, működik, számlapon apró sérüléssel

bruttó: 59,5 g; d: 47 mm