262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Férfi pecsétgyűrű

1114. Férfi pecsétgyűrű

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, "SF" mesterjegy, csiszolt lagenkővel, 61-es méret

9,6 g