262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > A Szent Kereszt - ereklyetartó

1103. A Szent Kereszt - ereklyetartó

19. sz. első fele, tokos fém keretben, textil, papír, fémlemez, aranyszál applikáció, megkopott aranyozással

m: 4 cm