262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Szelence

1119. Szelence

osztrák, 19. sz. közepe - második fele, sterling finomságú antik ezüst, belül aranyozva, teljes felületén gilosált alapon kék lüszterzománccal fedett, festett udvarlási jelenettel

116,2 g; 8*6,5*1 cm