262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Női óralánc

1120. Női óralánc

Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 18 k arany, csúszkán apró gyöngy és zománc díszítéssel, zománc sérült, apró hibával

33,9 g; h: 129 cm