262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Mellkereszt

1106. Mellkereszt

Harkov, orosz, 20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 84 zlotnyikos és 56-os finomságjelzet, 14 k arany, cirill mesterjegy, 1889-1914-es orosz ajándékozási felirattal, plasztikus rátét korpusszal

73,3 g; 11,3*6,7 cm