245. Festmények és bútorok
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-298]
Molnár C. Pál
"Sümeg vára"
1. tétel
Mérey László
Fjord vitorlásokkal
2. tétel
Pap Gyula
Vízparti részlet
3. tétel
Olgyay Ferenc
Téli erdő, 1914
4. tétel
Zorkóczy Gyula
Őszi erdőrészlet vadásszal
5. tétel
Kézdi Kovács László
Őszi nyírfaerdő, 1909
6. tétel
Lengyel - Reinfuss Ede
Lovasok
7. tétel
Berkes Antal
Téli táj, 1909
8. tétel
Pataky László
Hegyvidéki táj
9. tétel
M. B. monogrammal
Viharos tenger szivárvánnyal
10. tétel
Kerpel Lipót
Folyóparti táj
11. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Itáliai táj alakokkal
12. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Vár a folyó mentén
13. tétel
Rossi, J. jelzéssel
Folyóparti táj, 1891
14. tétel
Brodszky Sándor (Tóalmás, 1819 - Budapest, 1901) -nak tulajdonított
Nyári erdőbelső
15. tétel
Szikora György
Angyal harsonával
16. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Hölgy nyakékkel
17. tétel
Redtwitz, A. jelzéssel, 1900 körül
Őszi gyümölcsök
18. tétel
Czauczig József
Leányportré, 1830
19. tétel
Troján Alfonz
Faun
20. tétel
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-298]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS