245. Festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-298]
Bánk Ernő
Felsőbányai részlet, 1926
181. tétel
Gyémánt László
"Jónás imája", 2016
182. tétel
Szőnyi István
Vonósok
183. tétel
Miháltz Pál
Önarckép, 1928
184. tétel
Barcsay Jenő
Tanulmányfej
185. tétel
Szász Endre
Férfi portré
186. tétel
Szász Endre
A hercegkisasszony
187. tétel
Rubovics Márk
Borozgató
188. tétel
Kotász Károly
Borsófejtők
189. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Szüretelők, 1942
190. tétel
Kollarz, Franz
Történelmi jelenet
191. tétel
Diósy Antal
Vízparti részlet
192. tétel
Klosius Károly
Utcarészlet, 1917
193. tétel
Mednyánszky László báró
Utcarészlet
194. tétel
Szabó Vladimir
"Piran",1965 ( 2 db)
195. tétel
Pleidell János
Vízparti részlet
196. tétel
Bene Géza
Hazafelé, 1927
197. tétel
Gábor Jenő
Piacon
198. tétel
Gábor Jenő
Hajóvontatók, 1947
199. tétel
Koszkol Jenő
Velencei részlet
200. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
181-200
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-298]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS