Könyvespolc
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, sérült
221. tétel
Sarokvitrin, 2 db
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, sárgaréz veretekkel, sérült
222. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, jávorfa intarziával, 1 db kulccsal
223. tétel
Tálalószekrény
magyar, 19. sz. vége, tölgyfa, 4 db kulccsal
224. tétel
Asztalka
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, egy fiókkal, kis sérüléssel
225. tétel
Íróasztal és játékasztal
226. tétel
Ruhásszekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa és jávorfa intarziával, 1 db kulccsal, polcos, sérült
227. tétel
Ruhásszekrény
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, 1 db kulccsal, sérült
228. tétel
Íróasztal
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, 3 db kulccsal, sérült
229. tétel
Fotel
osztrák, 20. sz. eleje, tömör diófa, faragott díszítéssel, kárpitozott ülőrésszel és hátlappal
230. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, 1 db kulccsal, sérült
231. tétel
Írószekreter
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, lenyitható írólapja mögött 4 kis fiókkal és 1 rekesszel, alján 3 fiókkal, sárgaréz veretekkel
232. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítású asztallap, tömör bükkfa lábazatán esztergált dísszel, sérült, javított
233. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítású asztallap, tömör bükkfa lábazatán esztergált díszítéssel
234. tétel
Szekreter
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon mahagóni borítással, belső szerkezete hiányos és alakított, kis sérüléssel
235. tétel
Tálalószekrény
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, préselt sárgaréz veretekkel, 3 db kulccsal
Íróasztal
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált lábakkal, zöld posztós írólappal, felépítményében két kis fiókkal, sérült
238. tétel
Vitrin
osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás és faragott, aranyozott díszítéssel,karmos lábakon, három üveglapos ajtóval
239. tétel
Vitrines szekrény