Ülőgarnitúra, 6 db-os
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és topolyafa intarziával, gobelin kárpittal, asztal sérült, szék: 100*47*54 cm, asztal: 70*93,5*55 cm
252. tétel
Támlás szék, 4 db
magyar, 1900 körül, bükkfa, préselt bőr kárpitozással, réz szegecsekkel, kis sérüléssel
253. tétel
Tükör
magyar, 19. sz. vége, pácolt bükkfa faragott díszítéssel, csiszolt tükörrel
254. tétel
Stallum
magyar, 19. sz. vége, tömör, feketére pácolt tölgyfa, faragott díszítéssel, esztergált oszlopokkal, alsó részén láda résszel, sérült
255. tétel
Karszék
magyar, 19. sz. második fele, faragott, pácolt bükkfa, préselt, aranyozott bőr ülőrésszel, bronz szegecsekkel, sérült
256. tétel
Támlás szék pár
német, 19. sz. vége, diófa, faragott díszítéssel, esztergált lábakkal, griffpárokkal díszítve, sérült, egyik vaspántokkal megerősítve
257. tétel
Szék, 8 db
magyar, 20. sz. eleje, esztergált diófa, kárpitozott ülőrésszel és háttámlával, kis sérüléssel
258. tétel
Füles fotel
magyar, 19. sz. vége, faragott, pácolt bükkfa, kárpitozott ülőrésszel és háttámlával
259. tétel
Karosszék
magyar, 19. sz. vége, faragott, pácolt bükkfa, kárpitozott ülőrésszel és háttámlával, kis sérülésekkel