Szék pár
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diógyökér borítással, kárpitozott ülőrésszel, kis sérüléssel
281. tétel
Karszék pár
magyar, 20. sz. eleje, mahagóni színűre pácolt bükkfa, öntött sárgaréz veretekkel
282. tétel
Varróasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, sérült
283. tétel
Varróasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, felnyíló asztallapja alatt rekeszekkel és kihajtható tűpárnával, kulcs hiányzik, sérült
284. tétel
Asztalka
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, 1 fiókkal, sérült
285. tétel
Paraván
osztrák, 1910 körül, mahagóni, üvegbetétekkel és sárgaréz osztópálcákkal, textil pótolt
286. tétel
Borbélyszék
magyar, 1900 körül, bükkfa, forgatható ülőrésszel
287. tétel
Szék, 2 db
osztrák, 19. sz. második fele, diófa, jávorfa intarziával, kivehető kárpitozott ülőrésszel, sérült
288. tétel
Szervízasztal, 4 db
magyar, 1900 körül, diófa borítású asztallapokkal, esztergált bükkfa lábakon
289. tétel
Szék pár
Debrecen, 20. sz. első fele, bükkfa, nádazott ülőkével, kávájában ragasztott címkével, háttámláját rögzítő fém szerelékkel
290. tétel
Hintaszék
osztrák, 1900 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, nádazott háttámlával és ülőkével