245. Festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-298]
Pataky László
Hazafelé
61. tétel
Forlenza, Domenico
Olasz lány
62. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Falurészlet
63. tétel
Iványi - Grünwald Béla műhelye, 20. sz. első fele
Faluszéle malommal
64. tétel
Zemplényi Tivadar
Parasztasszony
65. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Fejkendős lány
66. tétel
Iványi - Grünwald Béla (Somogysom, 1867 - Budapest, 1940) műhelye
Faluszéle
67. tétel
Klimó István
Mezei munkák
68. tétel
Boldizsár István
Tisztás
69. tétel
Vidovszky Béla
Nyári kert
70. tétel
Szüle Péter
"Reggel"
71. tétel
Brunner, Leopold ifj.
Tehén a mezőn
72. tétel
Edvi - Illés Aladár
"Istálló sarok"1932
73. tétel
Kohári Kucharik Jenő
Alföldi tanya
74. tétel
Bosznay István
Balaton, 1902
75. tétel
Blaskovits Ferenc
Vándorló barátok, 1891
76. tétel
Viski János
Pihenő lovak
77. tétel
Erdőssy Béla
"Karácsonyi vásár az Orczi téren"
78. tétel
Burghardt Rezső
Hóolvadás, 1910
79. tétel
Kézdi Kovács László
"Tavasz" (Tavaszi birkaterelés),1910
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-298]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS