245. Festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-298]
Cserna Károly
Ökrösszekér
81. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Folyóparti táj híddal
82. tétel
Pállya Carolus
Abrakoló lovak
83. tétel
Pörge Gergely
"Tisza mentén"
84. tétel
Edvi - Illés Aladár
Vízparti részlet
85. tétel
Olgyay Ferenc
Mocsaras táj
86. tétel
Csillag József
Piaci jelenet
87. tétel
Vízkeleti Witman Eta
Séta a piacon
88. tétel
Gyertyáni Németh Gyula
Piacon
89. tétel
Kássa Gábor
Májusfa állítás, 1940
90. tétel
Ács Ágoston
Hazafelé
91. tétel
Neogrády Antal
Vándor árus
92. tétel
Hevesi E. jelzéssel, 20. sz. közepe
Téli Budapest
93. tétel
Szemenov, Borisz Mihajlovics
Hagymakupolák téli napsütésben
94. tétel
Czakó Rezső
Budapesti utcarészlet
95. tétel
Biai - Föglein István
Városligeti Állatkert
96. tétel
Keleti bazár
97. tétel
Sabi, Vittorius jelzéssel, 20. sz. első fele
Tengerparti részlet
98. tétel
Pleidell János
"Vörösberény", 1964
99. tétel
Blattner Géza
Kikötői jelenet, 1921
100. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
81-100
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-298]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS