245. Festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-298]
Szentgyörgyi L. jelzéssel, 20. sz. első fele
Kilovaglás
121. tétel
Pándy Lajos
Pihenő katona, 1917
122. tétel
Diósy Sándor, 20. sz. első fele
Akt lepellel
123. tétel
Geiger Richárd
Balerina
124. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
"Páfrány úti ősz"
125. tétel
Telkessy Valéria
Lepkekergetők
126. tétel
Benczúr Ida, Dolányi
Vörös kardvirágok,1930
127. tétel
Geiger Richárd
Nyári csendélet
128. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Zöldséges csendélet
129. tétel
Herman Lipót
Fürdőzők
130. tétel
Duschanek János
Férfi portré Justitia szoborral
131. tétel
Freytag Zoltán
"Tál és korsó", 1976
132. tétel
Hován László
Nyári virágcsendélet
133. tétel
Katona jelzéssel, 20.sz.eleje
Pihenő család
134. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Kirándulók
135. tétel
P. Kováts Ferenc
Nagybányai parkrészlet
136. tétel
Berkes Antal
Ház az erdő mélyén, 1909
137. tétel
Kézdi Kovács László
Nyírfák
138. tétel
Erdőbelső
139. tétel
Widder Félix
Erdei patak, 1934
140. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-298]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS