245. Festmények és bútorok
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-298]
Szász Endre
"Március"
161. tétel
Molnár C. Pál
Mesebeli vár
162. tétel
Pálfy József
Piránói részlet
163. tétel
Mattioni Eszter, Hollósné
Arató lány
164. tétel
Borsos Miklós
Balatonparton, 1958
165. tétel
Martyn Ferenc
Bolond Istók, 1972
166. tétel
Borsos Miklós
Akt és ló, 1968
167. tétel
Szász Endre
Mitológiai jelenet
168. tétel
Ferenczy Béni
Virágcsendélet, 1962
169. tétel
Hornyánszky Gyula
Torzó
170. tétel
Einfrost, R. jelzéssel (?)
Álló akt, 1918
171. tétel
Szász Endre
A Magyarok Nagyasszonya
172. tétel
Einfrost, R. jelzéssel (?), 20. sz. eleje
Alvó akt
173. tétel
Duschanek János
Fekvő akt
174. tétel
Szabó Vladimir
"Menyasszony"
175. tétel
Szőnyi István
Illés elragadtatása
176. tétel
Szőnyi István
Férfi portré
177. tétel
Istókovits Kálmán
Zrínyi Miklós
178. tétel
Kraljevic, Miroslav
Kerthelyiségben
179. tétel
Szabó Vladimir
"Hortobágy hidi vásár"
180. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-298]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS