245. Festmények és bútorok > Tengerparti részlet, 1902

150. Mendlik Oszkár (Radvánc, 1870 - Aerdenhut, 1963)

Tengerparti részlet, 1902

olaj, falemez

14,5*24,5 cm

j.j.l.: Mendlik O. 1902