245. Festmények és bútorok > Akt és ló, 1968

167. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)

Akt és ló, 1968

rézkarc, papír

295*300 mm

j.j.l.: Borsos M 1968