245. Festmények és bútorok > "Tisza mentén"

84. Pörge Gergely (Pest, 1858 - Újpest, 1930)

"Tisza mentén"

olaj, falemez

13,5 x 22 cm

j.b.l.: Pörge Gergely; ho. autográf felirat