245. Festmények és bútorok > Lakodalom Galgamácsán

155. Vankóné Dudás Juli (Galgamácsa, 1919 - Galgamácsa, 1984)

Lakodalom Galgamácsán

olaj, tempera, farost

60*73 cm

j.j.l.: Vankóné Dudás Juli Galgamácsa