155. Vankóné Dudás Juli (Galgamácsa, 1919 - Galgamácsa, 1984)
Lakodalom Galgamácsán
olaj, tempera, farost
60*73 cm
j.j.l.: Vankóné Dudás Juli Galgamácsa