245. Festmények és bútorok > "Karácsonyi vásár az Orczi téren"

78. Erdőssy Béla (Ekel, 1871 - Budapest, 1928)

"Karácsonyi vásár az Orczi téren"

olaj, vászon kartonra ragasztva

27,5*37 cm

j.j.l.: Erdőssy Béla; ho. felirat