78. Erdőssy Béla (Ekel, 1871 - Budapest, 1928)
"Karácsonyi vásár az Orczi téren"
olaj, vászon kartonra ragasztva
27,5*37 cm
j.j.l.: Erdőssy Béla; ho. felirat