245. Festmények és bútorok > Utcarészlet, 1917

193. Klosius Károly (működött a 20. sz. elején)

Utcarészlet, 1917

akvarell, papír

295*360 mm

j.b.l.: ......1917 Kara Klosius Károly E.

sérült