245. Festmények és bútorok > Lovas vitéz

26. Osztrák festő, 18. sz.

Lovas vitéz

olaj, vászon

25,5*18 cm

j.n. ho. kereten: Ernts Lajos gyűjteménye 268. címke

restaurált