245. Festmények és bútorok > Dombvidék

141. Magyar - Mannheimer Gusztáv (Pest, 1859 - Budapest, 1937)

Dombvidék

olaj, falemez

21,5*31,5 cm

j.j.l.: Magyar Mannheimer G.