245. Festmények és bútorok > Meseváros teliholdkor, 1965

154. Bornemisza László (Tiszadada, 1916 - Budapest, 1995)

Meseváros teliholdkor, 1965

olaj, vászon

44*64 cm

j.j.l.: Bornemisza L. 965