245. Festmények és bútorok > Csendélet almákkal, 1956

23. Gábor Jenő (Pécs, 1893 - Pécs, 1968)

Csendélet almákkal, 1956

olaj, vászon kartonra ragasztva

49*39 cm

j.j.l.: Gábor J. 56