245. Festmények és bútorok > Faluszéle malommal

64. Iványi - Grünwald Béla műhelye, 20. sz. első fele

Faluszéle malommal

olaj, vászon

60*82 cm

j.j.l.: Iványi Grünwald B.; ho. felirat: igazolom Iványi

keret sérült