245. Festmények és bútorok > Hóolvadás, 1910

79. Burghardt Rezső (Zsombolya, 1884 - Budapest, 1963)

Hóolvadás, 1910

olaj, vászon

55*69 cm

j.b.l.: Burghardt R. 1910