245. Festmények és bútorok > Nagybányai parkrészlet

136. P. Kováts Ferenc (Nagybánya, 1911 - Nagybánya, 1983)

Nagybányai parkrészlet

olaj, vászon

60*53 cm

j.j.l.: Kováts F.