245. Festmények és bútorok > Téli erdő, 1914

4. Olgyay Ferenc (Jászberény, 1872 - Budapest, 1939)

Téli erdő, 1914

olaj, vászon

76,5*100 cm

j.b.l.: Olgyay F. Besnyő Bélának 1914