245. Festmények és bútorok > Balatoni dombok pihenő pásztorral

101. Magyar festő, 20. sz. első fele

Balatoni dombok pihenő pásztorral

olaj, vászon

60*80 cm

j.n. ho felirat:Szabados Jenő balatoni táj tehenekkel,1939