245. Festmények és bútorok > Kilátás a Badacsonyra

110. Benedek Jenő, id. (Kecskemét, 1906 - Budapest, 1987)

Kilátás a Badacsonyra

olaj, farost

60*80 cm

j.b.l.: Benedek