245. Festmények és bútorok > "Vörösberény", 1964

99. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

"Vörösberény", 1964

olaj, farost

60*80 cm

j.b.l.: Pleidell 964