245. Festmények és bútorok > Önarckép, 1928

184. Miháltz Pál (Magyarvalkó, 1899 - Budapest, 1988)

Önarckép, 1928

rézkarc, papír

105*82 mm

j.j.l.: Miháltz Pál, j.j.k. a nyomaton: Miháltz Pál 1928 május hó 2