6. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)
Őszi nyírfaerdő, 1909
olaj, vászon
80,5*100 cm
j.j.l.: Kézdi-Kovács L. 1909; ho.: kiállítási cédula