245. Festmények és bútorok > Őszi nyírfaerdő, 1909

6. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)

Őszi nyírfaerdő, 1909

olaj, vászon

80,5*100 cm

j.j.l.: Kézdi-Kovács L. 1909; ho.: kiállítási cédula