245. Festmények és bútorok > Zrínyi Miklós

178. Istókovits Kálmán (Siklós, 1898 - Budapest, 1990)

Zrínyi Miklós

rézkarc, papír

460*320 mm

j.b.l.: Istókovits K.; j.l.: Zrínyi Miklós