245. Festmények és bútorok > Szakállas férfi portréja

46. Frisch, E. jelzéssel 19. sz. vége

Szakállas férfi portréja

olaj, vászon kartonra ragasztva

50*35,5 cm

j.b.l.: E. Frisch