245. Festmények és bútorok > Hegyvidéki táj

9. Pataky László (Brád, 1857 - Alvincz, 1912)

Hegyvidéki táj

olaj, vászon kartonra ragasztva

50*70 cm

j.j.l.: Pataky L.

keret több helyen sérült