245. Festmények és bútorok > "Sümeg vára"

1. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)

"Sümeg vára"

olaj, falemez

20*29 cm

j.b.l.: MCP; ho. felirat: Molnár C. Pál Sümeg vára ajándék a művésztől Bárdy Tibornak Budapest 1959/V/21 MCP