1. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)
"Sümeg vára"
olaj, falemez
20*29 cm
j.b.l.: MCP; ho. felirat: Molnár C. Pál Sümeg vára ajándék a művésztől Bárdy Tibornak Budapest 1959/V/21 MCP