245. Festmények és bútorok > Leányportré, 1830

19. Czauczig József (Lőcse, 1781 - Lőcse, 1857)

Leányportré, 1830

olaj, vászon

21*17 cm

j.b.l.: J. Cz. P/1830

sérült