245. Festmények és bútorok > Felsőbányai részlet, 1926

181. Bánk Ernő (Szalmatercs, 1883 - Budapest, 1962)

Felsőbányai részlet, 1926

rézkarc, papír

160*180 mm

j.j.l.: Bánk Ernő 1926, b.l.: Felsőbányai részlet