245. Festmények és bútorok > Férfi kalappal, 1924

39. Áldor János László (Nagyigmánd, 1895 - 1944)

Férfi kalappal, 1924

olaj, vászon

80,5*59,5 cm

j.j.f.: Áldor J. L. 924