245. Festmények és bútorok > "Istálló sarok"1932

73. Edvi - Illés Aladár (Pest, 1870 - Budapest, 1958)

"Istálló sarok"1932

olaj, fa

22,5*34 cm

j.j.l.: E. Illés A.; ho.: Edvi Illés Aladár "Istálló sarok" 1932. III. 30.