245. Festmények és bútorok > Gyümölcscsendélet

22. Pentelei Molnár János (Dunapentele, 1878 - Békésgyula, 1924)

Gyümölcscsendélet

olaj, vászon

75*66 cm

j.j.l.: Pentelei Molnár J.